Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alansmithee

    tag

    válasz jonnyjoker01 #38312 üzenetére

    nálam ugyanez volt... random összeomlott képernyő lezár felold és mintha mi sem történt volna... de egyre sűrűbben csinálta és néha már újra is kellett indítani... kérdeztem mi ez választ nem kaptam... az utóbbi pár napban sokadjára fordult elő hogy ébreszt a telefon a képernyő nem éled fel és csak a hátlap alatti kis reset gombbal lehet elhallgattatni... ( haverom szerint ez ficsőr hogy tuti felkeljek... ) tegnap reggel ébreszteni is elfelejtett... szeretem a Bagyusz féle CM romokat ( különösebben nem tudom megindokolni miért hha meg kell mondani hogy PA vagy CM ) de ez most nálam baszott normálisan működni... feldobtam a PA build11-et... ( flashelhető 207es kernelt tudtam csak letölteni egy ZIP fájl formájában amit CWMben flasheltem miután feltettem a romot a gappsot csináltam egy restartot... remélem jól csináltam... ) eddig minden rendben.. majd reggel ugrik a majom a vízbe hogy ébreszt e és ha igen akkor el tudom e kussoltatni :) nah meg persze mindennapi használat folyamán... nincs még 3 órája fent ugyhogy nem tudok érdemben nyilatkozni max annyit hogy a CM ennyi idő allatt produkált összeomlást már :) szeretettel várom az új CMet majdnem teljesen biztos hogy felteszem ha megcsinálja Bagyusz

Új hozzászólás Aktív témák