Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz dokee78 #1791 üzenetére

    Ami nekem eddig negatívum:
    - a hátlap nekem kissé eláll alul a plexitől, 1 mm-t, de nem zavaró, csak ha direkt piszkálgatom idegesít :U
    - a TFT kijelzőn a fekete az sötét szürke, nappal szobában egy videót nézve a sötét jelenet zavaróan "világos" volt emiatt
    - komolyabb játék közben érezhetően melegszik
    - a LED értesítés sokakat zavar, de okos használattal együtt lehet élni vele (éjszakára net kikapcsol és nincs baj)
    Más nem jut eszembe, és ezek tényleg eltörpülnek a sok pozitívum mellett.

    Hedgehog28:
    Beállítások -> Hívásbeállítások -> Hívás elutasítása üzenettel

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • pudingstyle

    tag

    válasz dokee78 #1791 üzenetére

    A kijelző betekintési szögével nincs mindenki kibékülve, de ez szerintem hülyeség.. legtöbbször úgy is szemből nézed :U Nameg ha egy kicsit hangolod a színtelítettséget, akkor egy picit többet ki lehet hozni a kijelzőből. Néhányan panaszkodtak a wifi-re is, talán egy hajszállal gyengébb, mint egyes modellekben.
    Ha valakinek eszébe jut még valami, a kiegészítés jogát fenntartom. :D
    És hogy meddig lesz ilyen árban? Senki sem tudja, talán a T sem. ;)

    Sordoran

    Azt tegyük hozzá, hogy az általad említett elálló hátlap nem összeszerelési hiba, esetleg designbeli hiba, és komolyabb játék közben, én még nem fogtam olyan telefont ami ne melegedett volna.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5 D821

Új hozzászólás Aktív témák