Új hozzászólás Aktív témák

  • Black_Raven

    veterán

    válasz Zolee11 #51381 üzenetére

    Szia.Nekem meg pont ellentétes a tapasztalatom.2éves az SP-m és olyan gyors hogy akkorát néztem amikor először a kezembe vettem.
    Nekem 2014-ben volt utoljára 2magos telóm,azóta csak 4magosom volt.Ezt azért vettem meg mert 12k volt az ára gyönyörű,karc ,kopásmentes,doboz+minden kiegészitővel.Root+CM11.Nem vártam tőle semmi nagy dolgot mivel csak 2magos,max iszok egy kávét amig betölt egy oldalt.És akkor jött a bumm,simán olyan gyors mint a quadcore,tizedmásodpercnyi a különbség.Ma kipróbáltam egy csont gyárit a 207-et és az is az volt,jó, az enyém egy hajszállal gyorsabb de energiagazdálkodásba az jobb,most azért rakok rá egy gyári 207-et.A cyanogenmod-dal az a bajom hogy 1-2dolog macerásabb/gondolom frissités hiánya/de a legnagyobb gond hogy a Google Szolgáltatások annyi ébrentartást produkál mint ameddig bevan kapcsolva!!Tegnap 16óra volt és ez az akku használat 60%-a.Ezért hiába gyors,megy a levesbe.Mindenesetre ilyen jó teljesitményt nem vártam volna egy 2éves telótól mert a többi nem igy viselkedik hanem tényleg lassú.De ha ez a hibás széria,akkor milyen a jó??

    .Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

Új hozzászólás Aktív témák