Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Mit javasoltok ha mindig baj van az aksival? Stamina mód be van kapcsolva (nincs kivétel) , fényerő minimumon , adatkommunikációban egyedül csak a net megy szinkronizálás nélkül és mégis nagyon hamar lemerül.... Egy párat fotóztam vele és fél órát játszottam a 10h-t alig húzta ki két hetesen.... Ilyenkor nem tudom mi van... Root nélkül megoldható lenne , hogy tovább bírja , mert itt röpködnek a két napok aktív használattal, de nálam sehol semmi? Mindentől merül már, éjszaka is az 1% helyett van, hogy 15-20%-ot is merül. Aki segítene nagyon megköszönném :)

    Amúgy olvastam a kamera felvételekről alkotott véleményt, de ha az ember nem vár kameraszintű fotókat,lehet vele fotózni :)) Kicsit állítgattam hozzá, de szerintem elég jópofa kép lett (megjegyzem: telefonon nagyon jó képnek néz ki,bár gépen már kicsit árnyaltabb a helyzet, de a remény örökké tart ~ for Sony update) :DD


    A kijelzőragasztási hibával nem találkoztam, pedig alaposan átnéztem. A hátlap illeszkedése szerintem pont jól van úgy. A fémkeret viszont tényleg kopik, ez látszik a csatlakozóknál és ma sikerült hála az égnek kiesnie a zsebemből és fél métert zuhanva a kijelzőnek semmi baja nem lett, ellenben a keretről egy picit lejött a festés :))

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák