Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz dave0825 #40568 üzenetére

    hát, írtam korábban, hogy volt szervízben, mert kicsit megöltem külsőleg.
    megcsinálták, de valószínűleg megböktek a belsejében valamit, mert azóta iszonyat lassú lett a belső memúriában való munka, és ötödszörre sikerült csak az újratelepítés.

    visszavittem szervízbe (újratelepítéssel nem is próbálkoztak, de cserélték a gombokat és a csavarokat), majd visszakaptam.
    valamiért cwm-ből elég könnyedén tudok telepíteni és törleni, így nem is lepődtem meg, amikor az existenz 4 lazán felkúszott rá.
    viszont belassult az egész veszettül, így fel akartam rakni mrsteve cm11-ét. megvolt a tripla wipe, format data és a format system is. dobnám fel a cuccost, error 7-el kidob. na mondom,ilyen a mesében nincs!

    gép be, flashtool izzít, közben még böngészek egy kicsit, visszalesek, hibával leállt. de nem írt hozzá azonosítót csak annyit, hogy hia a flashellési folyamatban
    na szuper, újrapróba: ekkor már a hibáig sem jutott el, csak szimplán megállt. még jobb
    a sus meg csak "nem sikerült. töltse fel telefonját" mellesleg végig töltőn volt. na meg egész este is, újrapróba reggel, szintén nem megy

    ezt én hétfőn beviszem szervízbe, kijavítják, amikor kész, aztán el is adom a fenébe, ha megjavult a szunyi féle módszerrel összeszedni kívánt nexus 4-em

Új hozzászólás Aktív témák