Új hozzászólás Aktív témák

  • Maacaw

    tag

    válasz norbert1998 #28350 üzenetére

    Szerintem abból nem lenne nagy ügy ha feketét tennél rá, mert nem szerelted hozzá szét a telót, de szerintem inkább vegyél tokot. Egymillió meg egy féle létezik belőle, és azért biztos nem paráznának a szervizesek.

    Egyébként nekem anno ZTE Skate-vel volt olyan hogy a kijelző és az üveg közé elég szép pormennyiség hatolt be, valamint nem tudtam normálisan telefonálni vele. Bevittem a T-hez, mondtam nem tudok vele telefonálni (nem a beporosodás miatt vittem be), szervizes srác kipróbálta, működött a telefon, kicsit ciki volt, de erre meg mondja hogy a készüléket cserélik egy vadonatújra, mivel beporosodott. Köpni nyelni nem tudtam a meglepetéstől, aláírtam a papírokat és már vittem is a vadonatúj Skatet. Azt azért hozzá kell tenni hogy hatalmas a különbség a T-mobile-os alkalmazottak között, mert mondta a srác hogy kicserélik, erre jön egy másik az meg mondja hogy csak emiatt nem, nincs-e valami más gondja a telefonnak, stb., stb. Szóval ha kifogsz egy jófej szervizest már nyert ügyed van szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák