Új hozzászólás Aktív témák

  • Andrees01

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!

    Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy Sony Xperia Sp-t vagy LG Optimus F6-ot érdemesebb venni?
    Eléggé laikus vagyok a témában, egy 3 évig használt X8-at cserélnék le a az említett készülékek valamelyikére.

    Azért erre a kettőre gondoltam, mert szeretném ha 4G/LTE képes lenne a telefon, és azok ugyebár innen indulnak. (Na meg persze van a "samu ész 3", de azt nem szeretnék, egyszerűen nem tetszik)

    Mint mondtam, nem nagyon értek hozzá, csak a számokat látom, LG: 2 X 1.2Ghz, Sony: 2 x 1.7Ghz, a sonynak kicsivel jobb a grafikus gyorsítója, kamera mpx-be ugyan az stb.....

    De engem inkább a használat érdekel, hogy melyik a problémásabb típus. Olvasgatom itt, hogy apró gondok vannak az SP-vel (kijelzővillogás, melegedés, lefagyások, meg hogy "szar" a megejelenítője [LG-től roszabb vagy jobb, tudom az egyik IPS a másik TFT, itt is az érdekel, hogy ránézek és melyik a szebb?]

    Magyarul melyik az üzembiztosabb készülék, melyiket érdemesebb megvenni? Sac/kb 10ezer Ft van a kettő között.
    Átlagos használatra szánom, netezés, email, fb, viber, dokumentumok olvasása

    Megköszönöm ha ész érvekkel elmondjátok, hogy ki melyiket miért, vagy éppen miért nem ajánlja.

    További szép napot! :)

Új hozzászólás Aktív témák