Új hozzászólás Aktív témák

  • Crvsh3R

    senior tag

    Sziasztok!

    Mai nap SP tulaj lettem és lenne 1-2 kérdésem:

    1., Töltés közben normális, hogy alul pirosan világít a LED? Ha igen, akkor van mód a töltésnél a kikapcsolására?
    2., A gyári launcherben állítható a képernyőn megjelenő ikonok száma (alkalmazásikonok)
    3., Olvastam a fórumon, hogy valakinek az Antutu 21000 pontot ért el. Nos, én próbáltam az alapverziót (AnTuTu Benchmark) futtatni, de indítás után leáll. Csak a AnTuTu Benchmark X Editor verziót sikerült lefuttatnom, de az csak 14000 pontot adott a telefonra. Ez normális (mármint, hogy az alap nem fut le, a másik meg csak ennyi pontot ad)?
    4., Van esetleg gyorsgomb vagy widget, amivel lehetne a hálózatok közt váltani (2G/3G/LTE)? CM 10.1-nél a felső gyorsgombos sávra be lehetett állítani, itt sajnos nem találok ilyet.
    5., Vannak olyan beállítások, amiket érdemes a telefonon elvégezni? (Samsung Galaxy S Plus-ról (CM 10.1)) váltottam és még egy picit idegen a készülék szoftvere.

    Előre is köszönöm az infókat!

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

Új hozzászólás Aktív témák