Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    válasz sdd2 #196 üzenetére

    Mokas vagy:)
    Van erre egy javito update? A legfrisseb van fent.
    Barmilyen helyzetben ujra inditja? A resetre gondolsz szerintem. Tudok rola es mint a videoban is mondtam probaltam. Szoval nyugodt lelkiismerettel szidom a sonyt mert egy szart adtak ki a kezuk közul. Es akkor most nem beszeltem a sola -rol sem. Kicsit nezz mar körbe a nagyvilagba mielött ennyire véded öket. :) Nehogy már az userek munkája legyen a bug reportolás. Mint irtam elözöleg, 2. telefon, pixelhiba elsö inditasnal, bevilagitasok, hálozat gondok, es most ez a loop. JA! és akkor azt még nem is mondtam hogy a telo 3 hete van nalam es ugy vigyazok ra mit egy himes tojasra. egy csepp viz nem hullot rá mindig ovatosan teszem le mindenhova mert szeretek vigyazni a cuccaimra ilyen vagyok. de mikor egy szart adnak ki es adjak el nekem na azt mar nem szeretem es olyankor igen csak merges tudok lenni. de meg ezt is megertenem ha nem globalis lenne a dolog. (térerö). de igy az en szememben elásták magukat. mondjuk amugy sem voltak a toppon ps3 miatt de ez most nem ide tartozik. ennyi.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák