Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Direkt vartam 1 hetet mig kitombolja magat a forum, ahogy nezem hany komment tunt el nem volt indokolatlan, szokasos Sony forum :) Nagyon erdekelne az indok, miert valt ki ennyire heves - foleg ellen - erzeseket a Sony. Egyreszt az arazas, ami ugyanolyan mint az osszes tobbi nem Xiaomi telefonoknal, vagyis az aktualis Snapdragon 900-1100 euro kozotti. Ez valamiert soha nem problema Samsungnal vagy Oneplusnal, mondanam a Huaweit is de ott ugye meg csucs Snapi sincs ennyi penzert, van viszont HMS Google services helyett.
    Szoval a tobbieknek szabad, de a Sony (es az LG) igenis adja olcsobban a telefonjait!

    Persze ilyenkor jon a Sony tovabbi 3 fobune: kava, a 21:9 es a fotozasi telejsitmeny.

    Elso szerintem baromsag, nem azert mert en ugy gondolom hanem mert teljesen felhasznalo fuggo hogy valaki bevallal inkabb kisebb kavat vagy inkabb notchot vagy punc-holet szeretne nezni. Szvsz objektiven nezve egyik sem jobb a masiknal, mindegyiknel ugyanannyi tartalmat fogsz kapni. Tehat ez abszolut izles fuggo.
    A masodik szinten izles es felehasznalas fuggo, viszont kulon vicces hogy a 2020 flagshipjei rendre 20:9es arannyal jonnek ki, minimalis difi, erdekes amikor ok feljebb valtottak 16:9 meg 18:9rol ott nem volt siras meg taviranyitozas.

    A harmadik az, amire azt mondom megallja a helyet. A Sony mindig 1,5 evvel (ezt ugy ertem hogy pl egy 2018-as Sony flagship jobb kepet csinal mint egy 2016os iPhone /Huawei /Samsung, de kicsivel gyengebbet mint a 2017-esek) le van maradva AUTOMATIKUS fotozoasnal. Ez ami a torest es a feszulest szokta jelenteni, mivel mar az Alpha reszleg becsatlakozasa elott is igaz volt a Sonyra, hogy ha a telefonjait manual beallitasokkal finomhangolja az ember, akkor ugyanazt, sot sok esetben a legjobb minoseget is kaphatja.
    Es itt abszolut ertheto es ervelheto mindket oldal: egyik azt mondja hogy ott a Cinema pro app hasznald azt, ez a gyari felszereltseg resze nem 3rd party hackelgetes. A masik azt mondja hogy nekem nincs idom bindzsizni, a felhasznalok 95%=a point and shoot lo valamit aztan megy fel instara vagy fb messengerbe.

    En itt utobbi oldalt erositem, valoban ez az altalanos felhasznalasi mod, es nagyon jo lenne ha megertenek ezt ott Japanban is, nagyon rakefudtek a pro userekre es tenyleg nagy leoelepesek voltak, de az automatikus ,,hulye-user" mode is megerne mar egy komolyabb rancfelvarrast.

    A telefonrol a velemenyem:
    Konkretan ez lehetne szamomra A tokeletes telefon, DE. Mieerrrrt?! kellett kihagyni a vezeteknelkuli toltest? :O
    Mindenesetre megvarom az Xperia 1 III-at jovore, es ha az is megkapja ezt a kepfrissitesi erteket (az 1 II-nel a 60hz nagyon meeh 2020-ban) ertelmes uzemidovel, akkor lehet az lesz a kovetkezo telefonom, ha nem akkro ez. Mert egyebkent amit nem hangsulyoz a teszt, az az, hogy az 5 II brutalisan jo uzemidovel bir, a piac egyik legjobbja ha a Gsmarena nem hazudik (de majd a tulajok megerositik/cafoljak :) ) :

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák