Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz BusinessGuy #409 üzenetére

    Nem lepett meg a cikk, már több videóban is ecsetelték, hogy nem tudtak csodát tenni a Sony kamera részleg szakemberei se az Xperiával. Az én tapasztalataim is hasonlók, habár én nem teszteltem a kameráját. Csak érzés alapján tudom összehasonlítani a Sony Xperia XZP - vel, na attól sokkal jobb. Igaz ő még jobban le van pontozva.
    Ettől függetlenül, el kell gondolkodni, itt a 20-25 pont mit jelent. Ezt ahhoz tudom hasonlítani, mit a maratoni távot 25 másodpercel lassabban tudtam teljesíteni, mint az első. Az is igaz, hogy még vagy 20-an előttem értek be, de ez nem azt jelenti, hogy egy csődtömeg vagyok, hanem, hogy remek sport teljesítmény.
    Nagyon jó a kamerája, kijelzőn és monitoron is jól mutat! Tegye mindenki szívére a kezét, őszintén, kiszokta az emlékképeket dinamika, vonalélesség, színkorrekció alapján nézegetni?
    Tudtam, hogy a Sony kamera nincs az elsők között, nem is ezért vettem meg.
    Samsung S10 azért nem kell, mert gyenge a térereje, sokkal drágább, OnePlus 7 Pro, nem lehet cserélni a sd kártyát, Huawei P30 pro mindenkinek az van, teszt alapján lassabb is.
    Szerintem nincs semmi baj a meggyel!

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák