Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz warfernom #60 üzenetére


    Niceboy HIVE pods2 készülékhez (kb. 30 ezer Ft volt), mérföldekkel jobb a hangzása WF-1000XM4-nek, de kényelmesebb a Niceboy számomra.
    Féltem, hogy állandóan ki fog jönni a fülemből, szerencsére stabil, pedig futni is szoktam vele. A tesztben felmerült, hogy a szivacsos rész hamar tönkre fog menni, eddig semmi gond vele.
    Ami nekem egy kicsit negatív, a töltő doboz teteje egy kicsit laza és nyikorog, olyan gagyi hatása van.
    A másik a zajszürés, a tesztben ódát zengenek róla, én is azt hittem, hogy nagyon szuper, nem rossz, de mióta meg van a nagy testvére WH-1000XM4 azóta tudom, hogy mi a zajszűrés. :D
    Na WH-nak igazán remek, ha otthoni használatra kellene, akkor én inkább az utóbbit javaslom.
    A WF-1000XM4 megbízhatóan működik, szuper hangzás, számomra kicsit negatív, hogy kicsit nagy, nem a legkényelmesebb.
    Ha van rá anyagi fedezet, akkor nem gondolkodnák rajta, de ha kicsit teszel hozzá, akkor inkább a WH-1000XM4.
    :D

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák