Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • choosen

    tag

    válasz joey04 #41 üzenetére

    mi a francért olyan fontos nektek a multitouch ?????????????????
    valaki magyarázza már el,hogy miért nem lehet nélküle élni?
    lehet hogy én vaygok igénytelen de jól elvagyok az omniámmal multi nélkül is,és az hogy egy ujjal tudok pl nagyítani a képeken nekem nem hátrány.

    Gyula

  • olbaidhun

    őstag

    válasz joey04 #54 üzenetére

    A gondolataimat írtad le!

    Teljesen egyetértek, remélem azért beéri magát az SE, egykor korrekt ellenfele volt a többi mobilgyártónak és tudott küzdeni!

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

  • mrlujoak

    veterán

    válasz joey04 #204 üzenetére

    Tudod, elég gusztustalan módon ingerled az embereket, és keltesz folyamatosan flame-t.

    Rengetegszer átléptem a hozzászólásaid felett, és ha nem vetted volna észre sokan mások is, de ezek, a kifejezetten személyemet érintő mocskolódásaid már nem tudnak szó nélkül hagyni!

    Igen, képzeld, a leírtakat még mindig tartom, a sima alap BT fájlküldénél semmi sem jobb, ez sem.
    Igen, szar dolog, hogy az android 1.6 olyan korlátolt, hogy csak így lehet megoldani a fájlküldést, de azok a kiragadt hozzászólások, amiket tőlem idéztél mindezt tartalmazzák is.

    Ráadásul ezek már több mint egy éves hozzászólások tőlem, azóta nem egyszer használtam ilyen BT file transfer progit, és ha nincs alap lehetőség, akkor ez egy mentő program.

    2009-08-04 08:03:57
    "Ez így dícséretes, de nem tudom, mennyire könnyen lehet a plusz progival a BT adatküldést-fogadást megvalósítani. (nem feltétlen a fizikai, mind inkább a felhasználóbaráti oldaláról nézve) "

    Felhasználói oldalról nézve - és az eltelt több mint egy év után - még mindig nem a legjobb megoldás, viszont az 1.6 eme hibáját azóta csak ezzel lehet megoldani.

    Ennyi.

    Ebben a hozzászólásomban pedig az akkor még én sem tudtam, hogy létezik ilyen kisegítő progi, így aztán az alap, 1.6-os hiányosságot jegyeztem, meg, majd bő 1 óra múlva kaptam az infót a megoldásról.

    Rád visszatérve:
    Valamiért nagyon frusztrált lehetsz, hogy rámkeresel, és csakazértis próbálkozol.
    Mivan szerelmes vagy belém?
    Vagy mi az oka ennek a rám izgulásnak?

    Ahol tudsz belekötsz fűbe fába, nem csak belém, bárkibe.

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz joey04 #206 üzenetére

    Ó, bocsáss meg, hogy a kis lelkedbe tapostam. :W

    Legközelebb minden hozzászólásomhoz tengernyi utalást, és kiegészítést fogok csatolni.
    Többek közt ezt is
    .

    Ja, bocs, nem. :W

    De, hogy ne hisztizz itt nekem a no para miatt:

    (#201) Tirpa
    Kedves hozzászóló! Android 1.6-on is megoldható a BT fájlküldés, egy ingyenes progi segítségével, szóval tűzoltásra ez a megoldás.
    Tudom, nem a legjobb, de az 1.6-ból így, csak ennyit lehet kihozni. Mégis jobb mint mondjuk az iPhone-ok esetében, mert ez a progi (Bluetooth file transfer) teljesen legálisan elérhető, és a telefonra annak törése és egyéb moddolása nélkül is feltelepíthető, és használható.

    Remélem segíthettem ennyivel és nem mondasz le csak emiatt az Xperia X8-ról.

    Üdv: mrlujoak

    Fancy-boy: Ne haragudj, a lehető legjobban szeretnék elhatárolódni az ilyen személyeskedéstől... Tényleg elnézésedet kérem.

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák