Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    válasz quailstorm #26005 üzenetére

    Köszönöm a válaszodat. :R
    Az akku alatti matricán ezt találtam, remélem hogy nem lámaságot írok.
    A feliratok: Sony Ericsson x8 E 15i és Sl 1242 - 4853 ezek azok a számok?
    A lényeg utánaolvastam jó bőven a konfigurációjának.
    A belső memória: 128 MB, Processzor: 600MHz.
    Az operációs rendszer: Google Android Donut, változat 1.6, gondolom régebben ez működött rajta.
    A mostani kernelverzó: 2.6.29, buildszáma 2.1.1.A.0.6
    A lényeges és kérdeznélek, szerintem de javítsál ki, elméletileg gondolkodtam csak azon hogy a 128 MB belső memória kevés lehet?
    A laptopom nem egy mai darab: Processzora: 2000MHz és 1mag és 1 GB memória, de a youtube videót tesztelésként nézve, csak 360p módban láttam az alábbiakat.
    Az 1 GB memóriából 480 MB-ot minimum levesz és processzor terhelése átlagosan 50-90%-ot is eléri.
    A lényeg teszteltem a telefonomat és változás nincsen.
    Beidézem amit mondasz,"bootloadert kell nyitni, nAa-14 kernelt flashelni és feltenni egy miniCM7 abuild-002-t első lépésben", ez a manőver számomra bonyolultnak is látszik.
    A Linux-ot nem profin de ismerem: Ubuntu 14.04.4 openbox 64 bit hu, asztali gépemen jól is fut már féléve.
    Az Android OS az más, fogalmam nincsen a működéséről, de szívesen is tanulok ha kell.
    Elnézést a hosszú szövegért, ha tudnál majd esetleg segíteni nagyon köszönném így előre is.

    Üdv, István
    :) :R

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák