Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fpy_

    aktív tag

    válasz krida #769 üzenetére

    Szia,

    én is WINMO-s féltégláról váltottam.
    A teló legnagyobb előnye a méret/tudás arány, azaz ha nincs lapápkezed használni könnyebb, zsebrevágni szintén egyszerűbb, nagyon kompakt. Az Android azért bizonyos szempontból kompromisszumos, pl. az üzemidőt nagyon befolyásolja, hogy milyen progik vannak fenn...de ha sikerül összeválogatni, akkor jó kis konfigot lehet csinálni. Sajna a sok ingyenes SW közül tapasztalati úton legjobb kiválasztani a megfelelőt, azaz egy pár hét rámegy, amire összáll minden.Azt érdemes megnézni, hogy van -e Androidos alternatívája az esetleges spéci funkciójú WINMO progiknak amit feltétlenül használni akarsz.
    A 2.1 Android és némi változtatás (JIT enable, Road Sync delete) egész baráti készüléket eredményez sebesség és üzemidő terén is (persze csodát nem kell várni a kicsi akksitól) én már egyáltalán nem vágyok a WINMO-ra újra, azaz nem bántam meg a váltást. Erre már meg léehet csinálni az App2SD-t is, azaz SD kártyára telepíteni progikat, sajna ezt ez az Android még nem tudja alapból....ezért írtam, hogy kompromisszumos, mert egyrész olyanokat nem tud, amit a WINMO már 5 éve is tudott, ugyanakkor néhány dologban meg előbbre tart a Linux alapok miatt.

Új hozzászólás Aktív témák