Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz Voyage #37 üzenetére

    1. Nincs fura izlésem, az én igényeimet kielégíti a telefon, bőven, és sztem mindazoknak, akiknek ilyen telója van.
    2. 1 órát? Talán 1 2 mp-t, nekem legalábbis, pedig a zenelejátszó szoftver folyamatosan fut.
    3. Tény, hogy erősebben kell nyomni, de mondjuk sztem ez meg jó, h nem az van, hogy már csak véletlenül hozzáérek, és már érzékeli és lépked ide oda amoda...

    Na mindegy, ez olyan vita, ami sosem fog véget érni... :) De sztem hagyjuk is.

    Véleményem szubjektív...

  • sheep

    addikt

    válasz Voyage #37 üzenetére

    mi a gyors?
    illetve miért jó ha valamit 5 mp helyett 3 alatt tölt be a készülék? nyertem 2 másodpercet az életemből?
    azért nem értem, mert ez kb ahhoz hasonlít, mint amikor valaki a sorban mindig megelőz egy-egy kocsit, aztán a piros lámpánál ott áll előttem 10méterre
    lehet hogy nálad valami a háttérben leterhelte vagy nemtom..
    lemértem az én 5800-omon:
    -garmin 9mp alatt betölt, ezután lehet tervezni (teljes eu térkép)
    -zenelejátszó gyakorlatilag 1mp alatt betölti a listát, igaz csak 400 szám van rajta
    -képek mappát gyak 2-3 mp betölti, ugrás a képek között is 1-2 mp (kb30 kép)
    a képernyő elég érzékeny, még sosem volt gondom vele
    nyilván ha tele van a 8giga akkor lassabb
    persze ettől még lehet hogy neked ez így lassú, de személy szerint engem az sem érdekelne ha még lassabb lenne, nekem szinte tökéletes arra amire én használom
    tényleg nem kötözködni akarok :R
    bocs az OFF-ért

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Új hozzászólás Aktív témák