Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz Morden24 #12 üzenetére

    Jó szám.. kissé "optimista" a jövőt tekintve... :DDD .. kb. mint én...

    Egyénként meg nálam biztos 90%ban semleges arckifejezésre adna be zenét (nem nagyon mutatom ki az érzelmeimet, gondolataimat az arcomon), de lusta lennék kategorizálni.. (ezért vettem korábban egy 20GBos merevlemezes MP3 lejátszót... rádobtam kb. 4000 számot, és azokat hallgatom nagy megelégedettséggel random listán.. ha valamihez nincs kedvem, vagy hangulatom akkor tovább gombot nyomok... nem nagy ügy)

    De egy szomorú hangulatra ráadni még egy adatot egy szomorú számmal... ez az.. essen még mélyebben magába az ember, végül lehet kimászik menetközben a nyitott busz ablakon, a szomszédos autók sávja közé :DDD

    Más szavakkal: szerintem felesleges fejlesztés... nincs értelme, max. arra lesz jó, hogy később a jogdíjakért pereljenek mikor jönnek a tömeges arcfigyelő rendszerek az utcákon valamely cégtől, ami a terroristákat kívánja majd kiszűrni az arckifejezésük alapján...

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák