Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz #40553216 #54 üzenetére

    "A libbolsik a meglévő fegyverzetet sem tudták karban tartani, hogy a πcsába tudtak volna újat gyártatni."
    Hogy mi?

    A magyar szakértelem gyökerei a szocializmusban vannak, az akkori elektronikai ipar, mezőgazdaság, stb. adta pl. azt a lehetőséget, hogy a rendszerváltás után lehessen idehozni gyártást, és abból kinőhetne valami ipar. Ugyan érdemben nem lett beőle semmi, de szakértelem, az volt és van is.

    "A 3000 milliárd az nem azért került vissza a TB-be, "
    Rosszul írtad : nem került vissza a TB-be. Ha visszakerült volna, kiba Kánaánnak kéne itt lennie.

    "A még fel nem használt devizabetétből vásárolták meg ugyanis a Mol részvényeinek 25 százalékát az orosz Szurgutnyeftegaztól 498,6 milliárd forintért, az ÁKK éves jelentése elismeri, hogy ennek fedezetét az IMF-hitel jelentette."
    Jól jött ez még a Főmérnknek is :D

    "Bár szerintem a „demokratikus” „ellenzék” a ’80-as évek elejétől"
    Ne röhögtess máááááár :D :D :D :D Az a demokratikus ellenzék van ma kormányon, és ver szét mindent :D

    "A 2/3-tól nem lesz több pénz."
    De!
    Értelmes esetben lenne. Rendet lehetett volna tenni az országban, kigyomlálni a korrupciót., pazarlást. Ehelyett elloptak mindent, lelaktak mindent, elpazaroltak mindent. Ezért van az, hogy az EU pénzekből működik az ország. És, ami a legjobban kéne fájjon egy ilyen kommunistagyűlölőnek : hol van a 2002-2010 kormányok elszámoltatása? Én azt nagyon vártam, hogy a Fecót örtönben lássam, de még ezzel is átvágták a szavazóikat...
    És igazából még több pénz is lett - csak nem nekem, vagy neked, hanem pár oligarchának. Well done!

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák