Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz emvy #66 üzenetére

    Világos, felfogtam már.
    Akkor azt kérdezném, hogy mondjuk az amazonnál minden cpu folyamatosan 100%on dolgozik? Vagy mondjuk az időnek nagyrészében csak 70-80-85-ön, és alig kimutatható időmennyiségben fut 100%-on ? :)
    Gondolom erről nincs infója senkinek. Az amazon (sem) meg nem hülye, nem fog pufferkapacitás nélküli rendszert építeni magának, hogy kockáztasson egy szolgálatásbeli lassulást. Szerintem.

    Másik rész:
    De most itt beszélünk 1db hibáról, ami elérte azt a szintet, hogy kiderüljön. Ezen kívül mennyi hiba lehet még amikről nem tudunk, mert nem mondják el. Vagy ők sem tudnak róla. Nem hinném, hogy most az összes hekker ezt a sebezhetőséget kihasználva fogja szénné hekkelni a világot. Szerintem ez már lejárt lemez az igazán hozzáértőknél, hol a szakadék kb pont akkora a cikkíró tudása és köztük, mint köztem és a cikkíró között. Vagy inkább tízszer akkora, és ez most nem fikázás senkire nézve sem...

    A mi szintünkön ez meg olyan, mint az ssd-s tesztek, ahol mindenki a 15sec alatt betöltődő ssd-t veszi, nem a 16sec-eset, mert "mennyiredurvaa15seces" a "16secesmegmekkoraszar"

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák