Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Nekem is első (na jó. WC az első :D ). Igaz én éjszakás vagyok, szóval melónapokon délután 2-kor kelek, de a séma maradt az, mint amikor nappaloztam: Ébredés után dupla adag kv sok tejjel a menü, amit a gép előtt fogyasztok el. Jó nagy adag, lassan is iszom, sokáig eltart. Ilyenkor átfutom az összes érdekes oldalt, majd amikor minden hazai/külföldi oldalt átnéztem, akkor visszajövök a fórumra és kitárgyalom ami érdekelt. Néha 1-1 tesztre vagy hosszabb elemzésre nincs idő, ezeket melóba menet a buszon szoktam elolvasni. Ha nem maradt semmi, akkor podcastet hallgatok, ha ebből sincs új, akkor meg zenét.
    Ha szabadnap van, akkor picit más a helyzet, ráérősebb a dolog. Még az ágyban átfutok pár dolgot az iPad-en, de ott más a szisztéma. :D Első körben a közösségi vackok, twitter meg fb, aztán átnyálazom a fórumot. Utána meg a szokásos: gép előtt mega adag kv, majd hírek és vissza fórum.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák