Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aelod

    veterán

    válasz #59070464 #44 üzenetére

    Szerintem S400 és S410 között nincs akkora különbség, hogy érdemes legyen róla beszélni.

    Hát azért a cortex A7nél izmosabb az A53 teljesítménye. Nem is beszélve a 64bit előnyéről a 32bit-el szemben.

    Az LTE annak szempont, aki nem a UPC-nél van.

    Sokáig csak 3g-s telóm volt és hidd el a 4g minden téren előny.

    Super AMOLED nincs egyik Moto G-ben sem és a te készülékedben sem (ami azt hiszem egy Ace 4), így nem tudom ez hogy jött ide.

    Nem is a moto G-re írtam hanem az ace 4-re amiben Samoled kijelző van.

    Moto G2 (2015) nincs.

    [link]

    Egyébként a lassan 6GB RAM-al érkező készülékek mellett állítom, hogy 1GB RAM-al szerelt készülékkel is el jól lehet lenni, ha azt okosan használják (pld. CM, GApps nélkül, F-Droid-al)

    1GB RAM-al a droid egy kínszenvedés. Nagyon sok kompromisszumot kell kötni, hogy használható legyen ha az ember belakja. A legtöbb felhasználó azt sem tudja mi az a root nem, hogy F-droid és CM...
    Szóval minél több RAM annál jobb. (Amúgy érdekes, hogy a gyömbérkenyér még elszaladgált pár éve 128Mb-on is és minél frissebb a droid annál több ramot zabál)

    50 ezerig várom azt az újonnan megvásárolható készüléket, ami szerinted jobb a Moto G2 / Moto G3-nál.

    Pl.

    Szóval mindenképp visszalépés lenne a moto g2 nekem...
    G3 nem lenne rossz de az alul felül az csík nagyon ronda, a kamerája sem eget rengető. Hiába a friss droid nálam ezek mérvadóak...
    + a cserélhet ő akku.

    [ Szerkesztve ]

    "It's simple, if it jiggles, it's fat."

Új hozzászólás Aktív témák