Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    válasz aelod #45 üzenetére

    1GB RAM-al a droid egy kínszenvedés.

    Nem akarok időtlen vitákba bonyolódni, mert véleményünk eltérhet. Ezt azonban cáfolom kell. Nexus 4 után a Moto G (XT1032)-vel a kínszenvedés helyett inkább zero lag (míg egy Note 4-nél van lag). Az average memory use nálam éppen 586 MB, tehát átlagban a felénél kicsit többet fogyasztok. A gyengébb CPU miatt (S4 Pro vs S400) minimális delay itt-ott előfordul az N4-hez képest, de a sebességre simán csak azt tudom mondani, hogy gyors. Ha nem lenne bőven kielégítő a sebesség, már rég lecseréltem volna. Windows alatt swap nélkül nem ritkán kifogytam a 8GB RAM-ból, Linux alatt ritkán érek 3GB fölé egy teljesértékű Debian-ról van szó, akár Gnome DE-vel. Továbbra is vallom, lehet okosan csinálni. Aki telepakolja Facebook, Google Now és hasonló szarságokkal a készülékét, az megérdemli, lehet menni a 2-3GB-ért. Tehát felhasználás függő is lehet (pedig nem csak egy calculator és egy calendar van a készülékemen), de azt kijelenteni, hogy az Android 1GB RAM-al kínszenvedés, baromság.

    Szóval mindenképp visszalépés lenne a moto g2 nekem...

    Óriási előrelépés, csak sajnos nem látod át. :( A software jelentőségét a hardwarrel szemben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák