Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    válasz aelod #43 üzenetére

    Szerintem S400 és S410 között nincs akkora különbség, hogy érdemes legyen róla beszélni. Az LTE annak szempont, aki nem a UPC-nél van. Nekem még ma sem szempont, mert be lehet állítani úgy a böngészőt, hogy a maximális 21.6 Mbit/s is bőséggel elegendő legyen (nem igazán torrentezek telefonon). Super AMOLED nincs egyik Moto G-ben sem és a te készülékedben sem (ami azt hiszem egy Ace 4), így nem tudom ez hogy jött ide. Moto G2 (2015) nincs, de mivel megemlítetted mellette a 2GB RAM-t, ami csak a Moto G3 (2015)-ban lett opció, így feltételezem csak elírás volt. Szerintem nincs jobb, különös tekintettel a majdnem vanilla Android-ra. A Moto G3 semmilyen olyan pluszt nem ad a Moto G2-vel szemben, hogy azok megérjék az only CM 12.1-es support-ot a CM 13-al szemben. Egyébként a lassan 6GB RAM-al érkező készülékek mellett állítom, hogy 1GB RAM-al szerelt készülékkel is el jól lehet lenni, ha azt okosan használják (pld. CM, GApps nélkül, F-Droid-al). 50 ezerig várom azt az újonnan megvásárolható készüléket, ami szerinted jobb a Moto G2 / Moto G3-nál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák