Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Moreecqa #8 üzenetére

    No offense, de egyszer linkeltél valamelyik topikba egy screenshot-ot a desktopodról (sajnos nem emlékszem, mikor és hol).

    Ha arra hitetlenkedett az ügyvéd ismerősöd, miközben MAC-je van, akkor nem csak egyénisége nincsen, hanem szeme sem sok.

    Aztán bemutattam neki az OepnBSD és a MAC OSX kapcsolatát, és teljesen maga alatt volt..

    Nem mintha védeném a MAC-et (majd ha a túlárazott gépeiket nem magabiztos 1 éves garanciával adják, akkor esetleg), de szerintem az átlagos vásárlóközönségüket kb. annyira érdekli az OSX és az oBSD kapcsolata, mint pl. engem, ami mondhatni szerény.
    Ha a delikvensed azért vette, mert vageszolni akart az árával/dizájnnal stb., utána meg megütközik egy töriórán, ami max. geekeket érdekel, akkor nem gyengén van személysiégzavara. Halmozottan hátrányos helyzetű a jogászdoktorod, nem igaz? :)

    (Már csak akkor lenne feljebb a szemöldököm, ha a sztori végén az ügyvédúr a Mac gépére Linuxot rak. Na AZT aztán tényleg kevés szegény ember teszi meg.)

    Mondjuk a sztoridban az az igazán állati nevetséges, hogy ha a fickó kidugná az orrát a balkán pocsolyából, akkor mindjárt észrevenné, hogy máshol nem állja körül a falu népe azért, mert tudott venni egy Apple cuccot. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy szerintem itthon sem nagyon.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    Akkor most lesz új reklám, hogy "I was a Mac, you are a PC"? :DDD

    Valahogy így:

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák