Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    Pár kérdésre igyekszem válaszolni:

    1. A kérdéseket a Smartshop állította össze, becsúszott egy-két hiba (illetve pontatlanság), ezeket igyekeztem menet közben úgy korrigálni, hogy ne legyen belőle probléma. Elnézést mindenkitől, akinek emiatt csúszott be bármilyen hiba, de mint lentebb látni fogjátok, úgy igyekeztem ezzel sakkozni, hogy ne érjen kár senkit.
    2. A mitológiás kérdésnél a viking és a dán is helyes volt - ez így korrekt.
    3. A Sonim eredetlieg embertelen genya volt, mert csak a MM2011 galériában lehetett megtalálni - de egy páran sikerrel vették az akadályt. Aztán kértem meg a Smartshopot, hogy legalább a FB oldalra tegyék fel. Mellesleg - és biztos, hogy én vagyok csak ilyen földhözragadt - telefon felemel, smartshop tárcsáz, halló, lehet kapni Sonimot? Igen. Köszönöm, visszhall.
    4. A Modu sport jacket nem vízálló.
    5. A céget alapították valamikor (ez alapvetően mindegy), a bolt 2010 decemberében nyílt, a webshop idén. Miután csak az idei dátum volt a válaszok közt jó, ezért úgy módosítottam a kérdést (szerintem kimondottan userfriendly módon), hogy egyébként is a válaszadók zöme ezt jelölte meg, a FB-on viszont van konkrét 2010-es dátum, hogy a 2011-es jó válasz helyett 2010-es jó válasz keletkezett azért, hogy az eddig hezitálók is betaláljanak a tutiba. A cégalapítás mindvégig indifferens volt.
    6. Egy-két napon belül sorsolunk, a Smartshop már nyaggat, hogy adjam meg a nyerteseket, mert postáznák a szajrét ;)

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák