Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz MaUser #116 üzenetére

    Az ne zavarjon továbbra se, hogy az aksi gyártás környezet károsító hatásait firtatta és arra válaszoltam. A lítium kinyerése környezet károsító, de olyan helyeken zajlik, ahol minimális élő környezet van (sósivatagok). Az hogy Afrikában földfelszíni lyukakat ásnak és földed hordanak A-ból B-be, sajnálom valóban nem szép ,de csak minimálisan környezet károsító. Egyiknek sincs semmilyen globális környezetkárosító hatása az ég világon, szemben a

    Ha meg vetted volna a fáradságot és elolvasod a többi kommentem, akkor rájönnél, hogy a pontatlanságok és a ferdítéseket próbálom felhozni. Az Afrikai kitermelésről is írtam.

    Tehát leírom, hogy Kínán kívül alacsony a szén felhasználás, mert kb. feléltük, erre erre megerősíted? Elismerem nem stimmel a 10%, de a te adatod EU-ra 2013-as, az 2017-es adat 20% és a 2018-as as már 20% alatti lesz(sajnos mint írtam részben Németország húzza fel, mert lekapcsolják a nukleáris erőműveiket). US esetében nyilván igazad van, de ott is csökken már nagyon sok éve, annak ellenére, hogy a jelenlegi politikai vezetés mi állít, ez nem is fog változni. Kösz a Kína adatot, nem véletlenül kérdezgetem itt egyesektől, hogy az egyéni kis projektjeik hogy mentik meg a világot. :)

    "Ehhez képest"
    Ehhez képes irreleváns adatokat linkeltél, ezek elemek és nem autó aksik, amiket én írtam. Az elemek újrahasznosításával kapcsolatos linkeket inkább az újrahasznosításban hívőknek küld. :)

    Mint mindig most is igaz, hogy A csoport hívői is felháborodnak, ha írok valami és a B csoport hívő is. Továbbra is érdekes... :) A vallási közösségek mondjuk már csak ilyenek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák