Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FF23

    senior tag

    válasz Hieronymus #23 üzenetére

    Nem tudom hogy megy ezért kérdeztem.

    Csak azt láttam, hogy a migrik nálunk is megrohanták a gsm boltokat kártyáért és már használták is. Pedig sokuknak irata sem volt, vagy ki tudja milyen, de nálunk biztos nem leellenőrizhető.

    Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Hieronymus #23 üzenetére

    Németországban nem feltétlenül küldenek bármit is. Megveszed a kezdőcsomagot az Aldiban, neten beregisztrálod olyan adatokkal, ami eszedbe jut, és az automata küldi a kódot. A feltöltéseket is az Aldiban vásárolod. Majdnem egy éve használok ilyen kártyát. Kérdem én, hol több a migráns, hol nagyobb a terrorfenyegetettség? Nálunk, vagy Németországban? A Magyar politikusoknak gőzük síncs a valós kommunikációs lehetőségekről. Évek óta nem indítottam GSM hívást. Csak netet veszek a szolgáltatóktól, és VOIP -on telefonálok. Titkosított csatornák megy az adat a kliens és a szerverek között. Olyan számot iratok ki a hívottnál, amilyet akarok. Bármikor lehet kamu adatokkal, SIM -től független, hívható, nomadikus számom. Egyáltalán nem vagyok bűnöző, egyszerűen csak így olcsóbb országok között telefonálni. Jó reggelt Németh Szilárd úr! Üdv a 21. században!

    Bár, nekem az is megfordult a fejemben, hogy ez az egész fordítva van. A szolgáltatók kérték, hogy legyen valami törvényi szigorítás, mert jövőre jön a roamingmentesség, amitől itthon csorbulni fog a szolgáltatói kasza. Erre állam bácsi előadja nekünk ezt a terroristás műsort, és máris megvan a szigorítás alapja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák