Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FF23

    senior tag

    válasz #79335424 #31 üzenetére

    Hamis adatokat megadni ott is btk-s cselekedet, szóval...

    Egyébként tényleg azzal kérkedsz, hogy a németeknél valójában a béka segge alatt van a biztonság és emiatt (is) nagyobb a terrorfenyegetettség? Elismerten regisztrálatlan tízezrekről nerm tudják, hogy hol vannak, százezrekről, hogy valóban kicsodák, mert csak bemondásra ismerik az adataikat.
    Tényleg ez a 21. század, és ezt kellene nekünk követni?

    Szerintem ki kell szűrni ezeket a lehetőségeket és valós adatokkal lehessen telefonszámot regisztrálni. A kiskapukat meg folyamatosan be kell zárni.

    Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz #79335424 #31 üzenetére

    Legutoljára a Lidl-ben vásároltam eszközt, amihez kártyát is adtak.
    A regisztráció 2 perc volt. Napokkal később jött az üdvözlő levél.
    Az üdvözlő levél azért jön, mert van előírás a lakcím ellenőrzésre.

    Hasonlóan működik a netes vásárlás. De ott a kártya postázása jelenti a lakcím ellenőrzést.

    Az első magyar feltöltős kártyámat, egy Pannonos akcióban vettem. Mivel sokan álltak sorba, kértem egy szerződést és kitöltöttem magamnak. Akkor nem kellett semmi. Nem másolták a személyit.
    Fizettem és kezembe nyomták a kártya "csomagot".

    Magyarországon alapvetően érdekes a helyzet. A turizmust komoly bevételi forrásnak tekinti az ország, de hivatalosan egy telefonkártyát, csak bonyodalmakkal tud venni a Magyarországon tartózkodó.
    Jövőre ennek már elveszik a jelentősége.
    De addig még szintet léphet a probléma. Kártyát akarsz venni és nem beszélsz magyarul? Nyilván terrorista vagy, hívnom kell a kommandósokat. Ha velük tisztázod a dolgot és hozol igazolást, akkor visszajöhetsz vásárolni.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák