Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32965376

    törölt tag

    válasz nemlehet #50 üzenetére

    "Miért rövid a játék? Egyrészt a 10 óra nem rövid, főleg, hogy elsőre tuti nem fogod végigvinni ennyi idő alatt, mert elég nehéz. "

    Én baromi nagyot csalódtam a nehézségében. A játék 1/3-án léptem túl most (6. boss) hardon (minden nap egy colossi-t ölök meg, így kitart 14 napig a játék (az első nap hármat öltem)).

    Egyáltalán nincs benne semmi kihívás eddig. Rá kell jönni, hogy miképpen kell feljutni a colossi-ra. Utána pedig nyomod a ravaszt és ha megnyugodott a boss, akkor kicsit töltöd a staminát és szúrkálod a pontokat.
    Jó érzés megölni ekkora szörnyeket, de 0 - zero - nyista kihívás van benne, csak az időt eszi.
    Ha pont akkor fogy el a stamina, amikor begorombul és ledob, akkor sem halok meg ilyen nagy magasságokból leesve. Pedig ezt simán belerakhatták volna hard nehézségnek az értelmetlen 'több a HP-ja a boss-nak, ezért többet kell szúrkálni ugyanazt a pontot(ami nem nehéz, csak időt húzó) dolog helyett'.

    Láttam PS2-n havernál és "uhh mekkora epic dolog", de nem tudtam kipróbálni. A méreteken kívül semmi epikusság nincs benne.

    Kétszer haltam meg eddig. Megnéztem, hogy a nagy pallosos colossi-nál mi történik, ha sikerül rám ütnie (szerencsére meghaltam egyből). Illetve annál, aminek először a talpát kell lövöldözni próbálkoztam azzal, hogy majd jól megszúrom a karddal és többször taposott meg, mint kellett volna.

    Ettől eltekintve tetszik a játék és jó. Nincs értelme hardon játszani, mert nem ad hozzá az élményhez, de ha már ezen kezdtem el, ezen fejezem be. Jelenleg max 30 percet (2 óra eddig a playtime-om) töltöttem egy colossinál, mert ugye rá kell jönni a felmászós trükkre, de második nekifutásra szerintem a platinához szükséges (5 és fél óra talán?) időt is meglehet csinálni simán, ha odafigyel az ember.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák