Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lexerxist

    csendes tag

    válasz #19617792 #32 üzenetére

    Jól mondod, hogy a gyerekek ráveszik egymást ezekre a dolgokra... Akkor van gond, mikor nem is kell rávenni, hanem tetszik az egyénnek. Ilyenkor, ahogyan te is írtad, nem segít egy szülői beszéd, az egész világ mondhatná neki, akkor sem vélekedne másképpen.

    És jól írtad, nem azzal van gond, hogy készítenek egy képet a közös csókról, akkor sincs gond, ha a 18. életévnél fiatalabb korúak a szexuális kapcsolatukat örökítik meg. De! Ezt nem kell és nem szabad nyilvánosságra hozni, közösségi portálokon mutogatni!

    Nem vagyok pedofil, nincs myVIP -im, de tudnék azon a közösségi portálon olyan 16 éves lányt mutatni (némi keresés után valószínűleg mindenki találna párat), aki fél pucéron van lefotózva és tudom sajnos, hogy tényleg ő az, mert ismerem. Mikor megmutatták nem is akartam elhinni... Nála sem segít, hogy a szülei beszélnek vele, megtették, még rosszabb. Ráadásul ilyen esetekben minden családtag és ismerős látja a képeit, apa, anya, testvér stb., hiszen be is jelöli őket ismerősnek...

Új hozzászólás Aktív témák