Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eziskamu

    addikt

    válasz moonman #55 üzenetére

    Mindkét bétát, de nem estem hasra a gyorsulástól :) . Rosszul fogalmaztam, maga a rendszer ment, csak lasabb lett, de az igazság az, hogy nem ritka nálam a 10-nél több megnyitott ablak, és azon belül jónéhány fül. Az IE7 egy idő után hanyatt vágodott ilyenektől. Az IE8 már jobban bírta, de hibásan vagy sehogy sem jött be néhány számomra fontos oldal az IE8-ban, és a kompatibilis (IE7 motor, már nem emlékszem a nevére) üzemmód se mindig segített, bár ott inkább az oldal ActiveX progija (vagy hogy is mondják) lehetett a gond (de az amúgy se ment semmilyen más böngészőben).
    A Chrome-ot kapásból gyorsabbnak éreztem, bár szerintem lopkodja a többi böngésző már gyorsítótárazott állományait (bár ez hülyén hangzik ;] )

    [ Szerkesztve ]

  • E-Maxx

    tag

    válasz moonman #55 üzenetére

    Én IE8-at és FF3-at most felváltva használok, chrome jó volt, de egy idő után meguntam, hogy mikor úgy tetszik, akkor dob egy hibaüzit egy képre, amit más böngésző nem.
    IE6-ot utálom, IE7 még tűrhető de nekem van egy olyan tipikus hibám, hogy egyszerre(ff-ben van hozzá plugin)kb 50-60 oldal van megnyitva, felül 3-4 sorban.És igen, mindegyik kell.Na ezt kb 8-10 oldal után IE7 nem bírta kellő gyorsasággal átváltani egyikről a másikra, IE8 már jobban kezeli 15-20 oldalszám körül, csak kéne hozzá 3-4 soros plugin.... :K

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák