Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz VaZso #188 üzenetére

    sokszor meg is történik pl. Winamp és egyéb programok esetében.

    Casual userek esetében effektíve soha. Mellesleg nincs is jobb módja a malware-ek és outdated ócska appok felrakásának, mint ez :)

    Egy rendszer, amiből létezik bővítményekkel teletűzdelt változat, vagy egy teletömött rendszer, amiből kipakoltak x programot és kelletlenül a "nép" elé dobták, mert muszáj volt nekik. Nem mindegy.

    Aha, az lenne az igazán szép, hogy az MS csökkenti a Win árát, de közben egy IE letöltésért meg pénzt kér... ki használna IE-t onnantól fogva, ha van (mindegy milyen) ingyenes alternatíva? Ez meg a jelenlegi felhasználói szokások ismeretében nem egy járható út.

    No, én erre mondtam azt, hogy lehessen a termékeket komponensenként választani.

    Erre írtam, hogy ha lenne erre valós igény, már lenne egyéni telepítő (igazából van is, csak nem úgy, ahogy sokan szeretnék). Oké, neked van rá igényed. Egye kutya, én sem telepíteném fel a fekete macskát, mert azt pont nem szeretem. De valóságban ez egy olyan kicsi réteg, hogy nem éri meg az MS-nek ebbe pénzt ölni.

    nincs pl. két böngészűjük

    Nekik legalább van x64-es. :)

    Erre azt tudom mondani, hogy nagyon utáltam az RTL klub Forma-1 közvetítései alatt megjelenő pár másodperces reklámot (osztott kép, hang a reklámé, futam közben).

    Kupac szakmabelivel röhögtünk azon, hogy a PIP reklámmal csak és kizárólag közútálatot lehet elérni. Meg is lett az eredménye, a piac döntött (nélküled is). A probléma pont ebben rejlik: azért nincsen még egyedi telepítő (a részvételed nélkül is), mert nincsen rá valós piaci igény, ami elérte volna a kritikus tömeget.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák