Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz attila9988 #134 üzenetére

    Na akkor haljuk a tényeket...

    A tény az, hogy nálam pl. fel van rakva dual boot-ba a Win7. Én (és itt még pár ember, a kommentek szerint) tudok valami lepkefingnyi véleményt alkotni, hogy milyen is, de nem véletlenül nem dobálózik még ezzel senki: egy nyamvadt pre-beta, nem kevés buggal, még változó fícsör-listával, a fele cucc nincsen benne aktiválva, és ahogyan áll a helyzet, az első publik béta még kicsit arrébb van.
    Írhatnék neked már most okosakat, miszerint a memóriafelhasználás, a fileműveletek gyorsasága, az IE8b2 sebessége és stabilitása milyen is, de tök felesleges, mert nem relevánsak az információk.
    További tény az, hogy te viszont vagy annyira bátor és jövőbelátó, hogy mindezek (és látható tájékozódás, lásd fícsör-lista) nélkül nyomod a szokásos újvindóz-lemezt (erről már beszéltünk régebben, goto Vista topik; azóta sem változtál ilyen téren). Na most erre mit lehet mondani? Ott is előadtad az IE-vel kapcsolatos okosságokat, aztán jónéhány ember letorkolására végül csak elfogadtad, hogy nem úgy működik, ahogy gondolod. De hát lelked rajta.

    Ezt most miért nekem írod?

    Te kedzted el a párhuzamot. Én meg reagáltam rá. A W7 felületét is móka az OSX-hez hasonlítani azért, mert az új tálca emlékeztet(het) az OSX dock-ra.

    P.S.: A "VS." dolog nem furcsa. Illusztráltam, hogy hogyan is emlékszel vissza a kommentekre. Ahogyan haladsz előre, finomítod, szépíted a dolgokat. Azt inkább hagyjuk, hogy Cerebellumot leoltod személyeskedés miatt, de azért te lazán beírod, hogy moonman ilyen-olyan MS emberke ésatöbbi. Ésszel, ember!

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák