Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz ZolkoW #12 üzenetére

    A cikk írójávan nem értek egyet. Ez nem játékszer, hanem egy olyan kiegészítő egy meglévő androidos és iphone telefonokhoz, hogy azzal összekötve a megfelelő szakemberek kezében egy igazán megválto találmány.

    Azért, mert nem kell venniük tö9bb százezer Ft-ért kőkamerát, hanem ez a kiegészítő is elég lenne nekik.

    Sőt az inkatlanpiaco pont jól jön az ilyen eszköz, amivel a hőhidat vagy a különböző nyílászárók hőkamerával történő mérése esetén ki lehet mutatni, hogy van-e valami gubanc a szigeteléssel.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

  • HaZse

    őstag

    válasz atike #15 üzenetére

    Én nem hitelesített eszközre gondoltam, hanem pl. lakás eladásakor, vételekor, felujításakor vagy mikor épül egy épület és beépítették a nyílászárókat, akkor a belső tér felfűtésével lehet ellenőrizni a kőmüvesmunkákat.

    De lehetne mondani a fűtéstechnikai embereket is, akik ennek a segítségével a meglévő nyomvonalat is látják egy nem általuk készített helyszínen is.

    Én a vilanyászokat nem ide sorolnám, mert nekik van speciális vezetékkereső műszerük.

    De akár hitelesíttetni is lehet egy ilyen kütyüt. A feltétele, hogy egy azonos de már hitelesített eszközhöz képest mekkora az eltérés.

    [ Szerkesztve ]

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák