Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Lirion #16 üzenetére

    Most kicsit túlspilázod szerintem, Ulkesh-nek abban igaza van, hogy MS részről ez simán lehet egy techdemo, ami a szifonhype-ot kihasználva megmutatja, hogy mire képes a technológia, aztán majd lehet hivatkozni rá akkor, amikor kijön a Photon a multitouch-csal meg a többivel.

    Ezt hívják piggyback-marketingnek.

    Sectumsempra - For Enemies

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Lirion #16 üzenetére

    "Kapásból ott a multitouch-os nagyítás, simán elég lenne, ha mondjuk körözni kéne az ujjal vagy egyik sarokból a másikba húzni, kicsinyítéshez meg fordítva, de nem, prezentáljuk a csodás multitouchot, had ámuljon az agyatlan paraszt. "

    Ne haragudj, de ez a mondatod már tényleg eléggé izzadtságszagúra sikeredett. Elfogyott a lőpor? :)

    Tudod a kétujjas nagyítás/kicsinyítés abból jött létre, hogy természetes emberi gesztusként ezzel a két ujjaddal mutatsz méretet, az általad felsorolt lehetőségek működnének, de hogy használjad el kéne olvasnod a leírást, mert nem természetes, hogy egy méretet úgy adj meg az ujjaiddal, hogy körözöl vele.
    Az egyik sarokból a másikba való ujjhúzás nem megoldás, mert szerencsétlen szoftver honnan tudja, hogy most méretezni akarsz, vagy elmozgatni az objektumot?

    "Ahogy látom ez a MS cucc is ilyen innovatív csoda, érdekes módon mégis kapja a fikát az iphone tulajoktól, de miért is?"

    Pass, én nem fikáztam, sőt érdekes dolognak tartom.
    A Surface és az iPhone is abba az irányba mutat, hogy a jövő az érintés és a természetes gesztusok felhasználása lesz az ember-gép kommunikációban.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák