Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz plus44 #34 üzenetére

    Én is alulról súrolom a 17-et, most pénteken töltöm be:DD
    De...Nekem kifejezetten tetszik ez a telefon.A sárga nem rossz szín(kétség sem férhet hozzá,hogy egy kék,fekete,ezüst,esetlegesen még egy piros szín jobban állna neki),de nem telefonnak való.A kijelző nem pixeles?Még a K810-esem kijelzőjének(2') elég ez a felbontás,de nekem egy 2.8col-hoz kevéskének tűnik,azért mint azt Bog is írta,egy 240x400-as kijelzőnek bőven lett volna hely.A tudása már nincs közepes,mondjuk a 3G nekem nem hiányozna(a K810-esben sem használom),viszont a kamera elég gagyi,anno a W910-esem jobb képeket produkált,azonos paraméterek mellett persze.

    Egy kis helyesírási hiba...: "A mellékelt füles átlagos, jack csatlakozó pedig nincs a készüléket." Nem kötekedek,csak jelzem:D

    Sziasztok!

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • zombinyul

    addikt

    válasz plus44 #38 üzenetére

    Ez mondjuk igaz,a WLAN nekem is hiányzik a telefonjaimból.Mikor munkahelyre vagy/és suliba utazom,nagyon jól jönne utazás közben,nem mindig látható a könyv(pl. mikor nincs a vonat vagy a busz kivilágítva este).Olyankor jó lehet a netezés.Egyéb alternatíva:Telefonos könyvek.Bár néha jó lenne olvasásközben felmászni és meglesni az e-maileket,vagy a myvip-et:D Viszont ez tényleg igaz,hogy ebben az árkategóriában kár lenne elvárni ezt:)

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • zombinyul

    addikt

    válasz aram01 #64 üzenetére

    Én is 9 éves voltam életem mikor megkaptam életem első telefonját-egy Ericsson A2618s-t.:D
    A mai naptól kezdve 17 vagyok,és most értem el azt a szintet,hogy van egy K810-esem,egy T280-asom,és egy pár tartalék telefonom(pl. GX17,1112).Kell a másodtelefon,mert azon a család hív,és kell az elsődleges,melyen a főnök,az osztályfőnök,a haverok,és egyéb személyek elérnek, nomeg amelyről telefonálok.Így,hogy suli meg munkahely is van,jól jöhet a két telefon.De 7 évesnek,ráadásul érintőképernyős készülék...Érdekes párosítás.Persze ez nem biztos hogy baj,de én nem így "nőttem fel":D Persze változnak az idők,a kis srác biztosan nagy info-és telefon guru lesz,persze az sosem árt.Feltűnt,hogy az újabb-és újabb korosztályok radikálisan másképp állnak hozzá a számítástechnikai kütyükhöz,mint mi,én amikor 7 éves voltam,akkor még a 1611-es Nokiánkról folytam el,ami azért valljuk be,nem egy kategória manapság még egy abszolút alsós telefonnal sem.Mégis nagy dolog volt. :U De azért úgy gondolom,ezeket az érintőképernyős "csodákat" nem a kisgyerekek részére csinálták/csinálják,hanem inkább a 10-14 éves korosztálynak.Persze ne vedd kötekedésnek,ezekkel a mondatokkal én nem kötözködni akartam,vedd pusztán nyílt vélemény nyilvánításnak.
    Ha megveszed a kisembernek a telefont,akkor csak annyit kívánok neki,hogy használja egészséggel! :K
    sziasztok

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • zombinyul

    addikt

    válasz stratova #69 üzenetére

    Ebben tökéletesen igazad van,tökéletesen korrekt a hozzáállásod,és az álláspontot :K :)

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák