Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RBJ

    addikt

    válasz gF #6 üzenetére

    Nem is szőnyegre van kitalálva. Hál istennek itt kevés a szőnyeg. De függ a szőnyeg anyagától.
    Nálunk valami gyapjú tömött szőnyeg van ami elég tömör kevesebb mint 1 cm azzal nincs gond.
    De a folyóson a bejáratnál van valami bolyhosabb na ott aztán van pattogás egyik irányból. :DDD
    Neato nál ha jól tudom a gyenge akkuteljesítmény a hátrány.

    Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

  • #40553216

    törölt tag

    válasz gF #6 üzenetére

    Nekem is az jutott elsőre eszembe, hogy egy porszívónál jó plusz ugyan a robot forma, csakhogy ezt meg kell előznie annak, hogy porszívó legyen. És ehhez pár dolog tartozik: beszívja a „port”, benntartsa a porzsákban (vagy akármilyen szűrőben is), és tiszta, pormentes levegőt engedjen ki. Az is része ennek, hogy a gépen belül se menjen a porzsákon kívülre a por.
    Nem mellékesen a 76 dB messze nem olyan magas, hogy a klasszikus felépítésűek közül nem tudná elég sok teljesíteni. Ezen túl a 250000 Ft-os ára brutálisan magas, ha azt nézem, hogy a Miele robotgépe is csak 200000 Ft. De két órát megy, és két óra alatt tölt fel.

  • RBJ

    addikt

    válasz gF #29 üzenetére

    Pont most írtad le a lényeget, nem a szíváson van a hangsúly.
    Nehogy már nekem azt mond, hogy hipperszupper szívás felvesz mindent, pont ott a lényeg pl a gumis+sörte kombos kefénél, hogy feldörzsöli. A másik, hogy a robot végig jár minden négyzetcentimétert, sőt mint a samsungnál ami szisztematikusan takarít, egy pontot kétszer is végigjár már elindul egyirány oda vissza majd arra merőlegesen is végig.
    Kézzel te meg csápolsz ide oda és biztos kihagysz területeket, tuti nem vagy olyan alapos mint a gép. :N
    Amúgy nincs mit vitatni, mindennap megy mindenkinél általában és mindig van benne eredmény, viszont a lakásban szemre kevesebb még a polcokon is a por. szívóerő ide vagy oda. :U
    És nem olyan nevesincs limlom szörnyszülött gépeket kell venni.
    Rá kell tudni 100e alatt nincs gép. Lehet sokkalni de mihez képest. Aki meg félévente cseréli a többszázezres telefont divatból az nem sok? és még értelme sincs csak nagyobb a feje vele.
    Nem is értem a menekülést sokaknál én mikor este lenyugvás van pl vacsi + valami filmnézés akkor szokott menni vagy mikor edzek itthon. Nekem nem hangos a gép. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

  • RBJ

    addikt

    válasz gF #34 üzenetére

    Mivel egyre nagyobb divat a padlófűtés szerintem nem divat a szőnyeg. :DDD
    Csak a port gyűjti. Azért megnézem azt a robit amelyik fel tud szívni egy lego kockát. Olyan nincs. :DDD
    Legfeljebb átmegy rajta. Azért egy fél malacot ne akarjunk már vele felszívatni. :U
    Heti egy porszívózás elég kevés de mondjuk ahol szőnyeg van pont ott fog elbújni.
    Járólap, laminált padlónál napi szinten látod, hogy gyűlik a porcica.
    Ha itthon lennék itthon reggel este menne egyet a gép nálam. :DDD

    Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

  • RBJ

    addikt

    válasz gF #81 üzenetére

    aha tán más cégnél is dolgozol így össze tudod hasonlítani. Aha gratulálok. :C
    Amúgy senki nem istenítette csak ti fikázzátok úgy, hogy nem is használjátok.
    Mint említve volt nem váltja ki teljesen a hagyományost.

    Meg jó volna befejezni mindenkinek mert unom a vitát és még finom is voltam. vége. Nyugodtan rugózatok még rajta. Boldogok a lelki szegények..... :DDD
    Ja és még egyszer mondjátok már el mi a jó porszívó típus. Tiszta izgalom vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

  • RBJ

    addikt

    válasz gF #87 üzenetére

    Úgy látom megint leragadt valami nálad, szó se volt semmiféle egymás közti versenyről, a kettő kiegészíti egymást vagyis rólad vesz le terhet. Ez a hasonlítás a ti agymenésetek volt. Ti kezdtétek és csak fújjátok fújjátok mint valami nem normális tapasztalat híján. Ez csak titeket minősít. :C
    Ha nem tetszik valami minek köpködni, ez is jó mentalitás, ha nekem nincs miért legyen másnak jó vagy az ő lova is dögöljön meg. Ez megint bizonyítvány.
    És még rátegyek egy lapáttal sokaknál pont e miatt alakul ki az alergia mert olyan tiszta, rendes környezetbe van. :K

    [ Szerkesztve ]

    Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Új hozzászólás Aktív témák