Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olala

    csendes tag

    válasz qltsar #12675 üzenetére

    Sziasztok!

    Én még kb. 2 hete vagyok Watch 4 Classic 46 mm BT tulaj, és az első pillanatban rommá frissítettem minden szoftvert rajta, amit a Samsung eléretővé tett. Így sajnos nincs összehasonlítási alapom a korábbi állapothoz képest, de a tapasztalataim egybevágnak az álatald leírt Factory Reset utáni állapottal.
    Egy éjszakai alvásfigyelés 100%-ról 83%-ra érkezést eredményez reggelre. Mindez lekapcsolt GPS, WiFi, AOD mellett, és még az energiatakarékos mód is be van nyomva. Ha az előbbi funkciókat visszakapcsolom, kivéve az AOD, akkor is ugyanez az eredmény. Első használatbavétel után bekapcsoltam a "Hey Google" funkciót, ami nagyon zabálta az akksit, állandóan a Segéd volt a listavezető az akkufelhsználási statisztikában. Most már nincs bekapcsolva, így javult a helyzet, de este 20:00 órától 100% töltéssel másnap reggelig megy el, szóval szűk másfél nap.
    Remélem a követlező frissítés hoz valamit, illetve a Wear OS 4.0-ra ígértek valami javulást az üzemidő tekintetében is, de ezt majd leghamarabb a Watch 6 megjelenése uztán tudjuk meg, talán...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák