Új hozzászólás Aktív témák

  • Badboys

    őstag

    Sajnálom, de félre értettetek igen valóban vannak az órával problémák. Kihangsúlyoznám nem csak nekem, csupán én másokkal ellentétben valóban hangot adok neki. Azzal is tisztában vagyok, hogy ez gyakorlatilag semmit sem old meg mivel a gyártó nem a vevő érdekeit nézi. Ezért írtam, hogy nagyon elment a világ egy irányba csak sajnos nem a felhasználok irányába. Szerintetek milyen érdemi javítás történt ami esetleg jobbá tette volna az órát? Mindenki bízott benne, hogy kinövi a gyerekbetegségeit, de sajnos csalódtunk mert nem így történt. Pedig idő volt rá. Valóban vehettem volna más terméket is csak sajnos másutt is vannak problémák, ha nem is ugyanezek van más. Ja és még ettől is drágábban. Nem akartam a ló túloldalára esni. Azzal is tisztában vagyok, hogy amit le írok és kritizálok sok ember egóját sérti. Sajnálom, de a világ életemben én ilyen voltam le írtam kimondtam ami nem tetszik tudom van akiknek ezzel betöröm a fejét. Elkell fogadni, hogy van ilyen is. Sokan azért vették mert használni szerettek volna bizonyos opciókat amivel a terméket meghirdették. A samu telefonnál is le írtam a használhatatlanságát és még mások is így tettek elvittük az ügyet egészen magasabb fórumokig csak fölöslegesen. Mert ez egy ilyen helyzet ahol a véleményed és az érdeked egy nagy 0 át ér. :R

Új hozzászólás Aktív témák