Új hozzászólás Aktív témák

  • csalafinta65

    senior tag

    Olyan "kiválóan" árazta be a Samsung, ( többen írták), hogy próbaképpen itt, és egy másik oldalon a 10.5 LTM-et "meghirdettem" ( holnap vissza egyébként az Edigitalba ). Ugye mindenhol 189.900 az új ára. Én június közepén még 161-ért előrendeltem. Itt az oldalon 159-ért tettem fel a 4 napos készüléket...130-as ajánlat érkezett....2 is...ezért is nem szabad ilyen drágán megvenni. Egyébként egyre többet foglalkozva a géppel, egyre inkább nem vagyok elájulva az agyon dícsért Amoledtől...tehetem azt bármilyen állásba...A demo anyag nagyon szép. A bibi viszont az, hogy ilyen, 2560X 1600-as video még egy nincsen...A 4K MEG ISZONYATOSAN SZAGGAT. A hardver ehhez túl gyenge...bőven elég lett volna egy Full HD kijelző egyébként...Az üzem idő viszont tényleg kiemelkedő.Más gondról írtam már....sajnálom a gépet, de ár-érték aránya rossz. Egyszerűen túlárazott. Ami egy dolog persze...Egy 60 -70 ezres tabnál még azt mondom, hogy üsse kavics, elnézek hibákat...De egy ilyen, ún. prémium kategóriás gépnél nem.

Új hozzászólás Aktív témák