Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    Én is felraktam a 2.3.5-öt KIES-sel (amit nem zártam a szívembe). Maga a frissítés megvolt kb. 5 perc alatt, persze a KIES eltökölt egy darabig (pl. a connectre hosszú perceket kellett várni.) Menteni nem mentettem előtte, de úgy nézem minden megmaradt. (Azt hittem majd a KIES ment, de amit felajánlott mentésként, annak pont nem lett volna sok értelme.)

    A garanciát nem hiszem, hogy érintené: a firmware upgrade-et a gyári szoftver (a KIES) erőlteti az emberre... :) Hogy miért nem reklámozzák Magyarországon, annak lehetnek üzleti okai is (pl. lépcsőzetesen próbálják bevezetni, hogy ne terhelje túl a supportot.) Vagy nem tudom.

    Az első tapasztalataim inkább negatívak. Átvariálták a vizuális elemeket, újra meg kell szokni mindent. A quick settings a státus sorban fekete alapon sötétszürkével jelenik meg, először azt hittem elveszett. A Wifi ikon most nálam is stabilan 2 vonáson áll, eddig inkább három szokott lenni. De gondolom ez inkább csak az interpretáció. (Sajnos korábban nem volt jel analizátor alkalmazásom, így azzal nem tudom összevetni.) Viszont látszik az alkalmazások energiafelhasználása, ez tetszik.

    A scrollozás végét nálam minden alkalmazás jelzi, csak nem az oldal rugózik, hanem bekékül a lap alja, ha próbálkozom.

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák