Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    - Ügyfélszolgálat, miben segíthetek?
    - Azt írja a telepítési útmutató, hogy "a számozásnak megfelelő sorrendben helyezze be a meghajtóba a három telepítő floppy-t". Viszont akárhogy próbálom, csak az első kettő fér bele!

    1. Nos, örülök, hogy azóta hülyebiztosra tervezik a dolgokat, de ettől függetlenül én jobban érzem magam, ha utánajárok a dolgoknak, mielőtt össze-vissza dugdosnék. :) Jelen esetben ez lehet, hogy vicces, de gondolom az sem vidám, mikor a frissen vásárolt headset a mikrofon áramkörén keresztül hajtja meg az a fülhallgatót (és nem csak azért mert szegény berendezésnek rosszul esik, hanem mert az aztán tényleg vacakul fog szólni.) És persze az is kínos lehet, ha az ember headset helyett vesz egy jó minőségű fejhallgatót, arra gondolván, hogy ha majd telefonálni kell, akkor használja a telefon mikrofonját, ahogy a nokiások teszik. (Merthogy a Samsung úgy véli, hogy ha a headset jack-be bedugnak valamit az nyilván headset, ezért a telefon mikrofonját le kell tiltani.)

    2. Azt sem értem, miért nem lehet egy médialejátszónál megadni a szokásos műszaki paramétereket (impedancia, jelszintek, jel/zaj viszony, csatlakozók lábkiosztása, kapcsolási rajz - ja az már régóta nem divat. :) )

    3. "Teljesen felesleges lenne ehhez jót adni, mert indokolatlanul drága lenne, akinek meg nem tetszik az úgyis vesz ennél jobbat." Szerintem meg vackot ne adjanak, akkor inkább legyen egy ezressel olcsóbb. (Amúgy a kézikönyv szerint: "A készülék a mellékelt tartozékokkal nyújtja a legjobb teljesítményt." Szép is lenne.) Amúgy az tényleg üdvös lenne, ha a (készülék minőségéhez illő) tartozékok járnának a készülékhez: nem kellene utólag összevadászni őket, nem kellene félmegoldásokkal beérni, és töredék árban kijönne (a gyártó nagy tételben veszi/gyártatja). Az iAudionál pl. nagyon szimpatikus volt, hogy használható fülest adtak, hozzá, volt tok, hordszíj, kábelek és még kijelzővédő fóliák is (utóbbiaknak kevés haszna, de mindegy.) Ja, és a kezelési útmutatója nem azzal indít, hogy "A kezelési útmutatóban leírtak eltérhetnek a terméktől[...]". :D

    Azt hiszem, részemről kimerítettem a témát :), mindenkinek köszönöm, aki segíteni próbált.

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák