Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    válasz Rinocerosz #34461 üzenetére

    De csak magánelőfizetőknek. Mindenki aki flottás az ismeretségi körben az gyakorlatilag beáldozza a percdíjért/netért ezeket a kedvezményes vásárlási lehetőségeket.
    És ezt megtapasztaltam a saját bőrömön is. Kb 2000-ben léptem be egy flottába, és 4 év múlva meg ki, mert enyhén változtak a felhasználói szokásaim, és már nem érte meg a hívásdíjkedvezmény az elbukott készülékkedvezményekhez képest. Sokáig Dominóztam, de tettem kitekintést a többi szolgáltató felé is, de végül csak ez maradt. Végül 2012 vége óta vagyok megint előfizető. S Advance, S5 Mini, S7, S9+ vonalon. Gyakorlatilag a webshop mutatja, hogy hány nap múlva vehetek kedvezményesen készüléket hűséghosszabbítással, és évről-évre ott vannak az egyedi árak attól a naptól. Na persze itt is meg kell válogatni mit vásárolsz, mert amikor az S9+ lett véve, akkor eredetileg S8 volt a cél, csak mivel kizárólag órával összecsomagolva lehetett kapni, (én meg nem vagyok az a majd eladjuk az órát tipus) az S9+ végösszegben olcsóbb volt.

Új hozzászólás Aktív témák