Új hozzászólás Aktív témák

  • s1ru2

    senior tag

    Kedves Tulajok!

    Akinek bármi ötlete van az ne habozzon :D

    Adott egy S8 ami elkezdett egyik pillanatról a másikra nem tölteni 1 hete. A fura az volt, hogy a saját töltőjénél régebbi nem gyorstöltőkkel töltött illetve USB-n is. Azonban USB-n sem tudott ezen kívül mást csinálni mert hibára hivatkozva semmilyen opció nem volt választható semmilyen gépen.

    Kapott egy wipe cachet. Ekkor még régebbi töltőre kellett váltanom.... az eddig használtakkal meg sem nyekkent.
    Kapott egy FR-t... újra régebbi töltőt kellett elővennem...
    Lemerítettem csontra a telefont, mikor kikapcsolt 3-4x még bekapcsoltam. Ezután feltettem este tölteni a saját töltőjével és láss csodát feltöltött. Aztán 2 nap múlva megint nem volt hajlandó semmivel sem tölteni. Kikapcsoltam és akkor bumm elkezdett tölteni egy Motorola Defy töltővel. Bekapcsoltam úgy hogy be volt dugva. Azóta tölt a saját töltőjével is, de gyorstöltés az nincs, pedig settingsben be van kapcsolva.

    Van valakinek bármilyen építő jellegű ötlete, hogy mi a tosz történik? Nem gondolom, hogy ez hardveres hiba, mert most megy a töltés (saját töltővel is bekapcsolt állapotban :C ), de kb 6-7 óra míg feltölt 60-70% ot.

    Jövőhéten mindenképp elmegyek valahova megnézetni....de egyelőre nem vélek logikát felfedezni...

    [ Szerkesztve ]

    Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

Új hozzászólás Aktív témák