Új hozzászólás Aktív témák

  • mrThomi

    addikt

    válasz ToBeY #40260 üzenetére

    Sima Adblocker free, bár a plus fícsörökért fizetni kell de a célnak megfelel.

    Nekem 2 ora alatt merül kb 2%-ot szal ha alszol 8 órát normális(mindegy mibe rakod a telót).Sajnos nem tudsz vele mit kezdeni... Ehhez az akksi mizériához annyit füznék hogy valóban lehetett volna pár milivel vastagabb és nagyobb akku. Egy napot kibír, de a baj az hogy mikor este hazaér az ember, edzésről munkából, marad 30%-a, jobb esetben 40. Én ilyenkor szoktam rajta mindent csinálni de már gyorsan esnek a %-kok. És sokan mondják hogy teljesen lemeríteni nem szabad sosem,50%-lék fölött tartsuk...15%-nál legkésöbb rakom töltőre, de addig akkor már jobb nem nyomogatni mert az sem tesz neki jót. Ha meg az ember este még megy valamerre, rákell tölteni egy kicsit és ez az össze vissza töltés sem tesz az amúgysem vaskos telepnek jót.Szóval ez sehogy sem jó. Xiaomim 4000 teleppel vígan elment estig es a legroszabb esetben is volt még rajta 50 %, nap végére. Reggel mindig 100 húztam le és így kialakult egy remek akku állapot

Új hozzászólás Aktív témák