Új hozzászólás Aktív témák

  • johnny82

    őstag

    Na megérkezett ma a 2 tok, amit rendeltem. Az egyik egy vékony Turata, a másik a Ringke Onyx. A Turata nagyon szépen passzol a telóra, a tapintása olyan selymesnek mondható. Nagyon vékony, kemény tok, nagyon esés ellen nem tudom véd-e, de nem lesz tőle sokkal nagyobb a teló. A gombokat szépen lehet nyomkodni, felrakás, levétel könnyem megy, a teló elejét/pofáját nem igazán védi. A Ringke abszolút más kategória. Sokkal robosztusabb, lényegesen nagyobb. Nehezebben rakható fel, de nagyon jól illeszkedik bele a telefon. Nem mindegy milyen irányból raktam fel, mert csak másodjára tudtam úgy felhelyezni, hogy a fülhallgató dugója is belemenjen a csatlakozóba. A tok maga nagyon szép /nekem tetszik, asszony is azt mondta nagyon szép! :-) /, hátulja mintha szálcsiszolt lenne, persze nem, fogása nagyon jó. A telót minden irányból védi, pofáját is, kb 1mm-es peremmel. Ami nagy kérdés még, hogy milyen lesz ez a tok üvegfóliával, nem-e fogja felnyomni a széleit. Remélem az is hamarosan megérkezik, majd írok róla. Képeket alább linkelek, balról jobbra: OP2, S7 Ringke Onyx, S7 tok nélkül.

    Kép1
    Kép2

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák