Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Zoliee #16695 üzenetére

    Alapesetben én is ezt gondolnám, ha látnám a fórumon az enyéimhez hasonló hozzászólásokat, de az első gazdacsere valószínűtlen, hogy ezért volt, nagyon hamar felkerült apróra szinte vétel után egyből. A 2. gazdi meg tök normális, ma is találkozom vele és azt mondta nála flottul működött. Egyébként talán vissza is venné de nem szeretném visszaadni mert jó üzlet volt és ő is tök normális (egy belgyógyász doki aki azért adta el mert dual simes S7 Edge-re cserélte), használni szeretném. Ő eladás előtt 1-2 nappal frissített rajta szoftvert, a decemberi updatet akkor tette fel karácsony előtt nem sokkal. Szerintem az az update vágott valamit galyra, de még sosem tettem újra romot droidon, valamikor el kell kezdeni... Pláne ha itt egy-két tapasztaltabb user szerint megoldás lehet, csak azt nem értem mi csúszhatott félre.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák