Új hozzászólás Aktív témák

  • #67656192

    törölt tag

    Pdpro

    Akkor essünk neki. Mi is ez? (aki ismeri ne olvassa)

    Package disable pro, fizetős alkalmazás ami kimondottan Samsung  okostelefonok bloatware-einek eltávolítására jegelésére hivatott.
      Mint tudjátok a mai Samsung okostelefon ok tele vannak olyan előre bekészitett vagy telepitett alkalmazásokkal amik nagyon jók arra, hogy ha adott esetben valaki szeretné öket használni,  nem kell keresgélnie mert eleve ott vannak, rendelkezésére állnak a készülék széleskörűbb használatára. Sajnos, ha viszont valaki nem szeretne ezzel a lehetőséggel élni akkor is kénytelen ezeknek az alkalmazásokanak a negativ értelemben vett jelenlétével együtt élni mint pl felesleges szinkronok adat, jelentés küldések és ezzel együtt akkumulátor terhelések amik rossz hatással vannak az üzemidőre.
    Én azok az alkalmazások, beépülők tiltását támogatom amik tiltása kiszámitható vagy semmilyen hátránnyal nem járnak.

    Azért irtam ezt a kis szösszenetet mert sokaknak nyújtok privátban segítséget de sajnos az időm nekem is véges.
    Az alkalmazás biztonságos, minden tiltott tétel visszaengedélyezhető.

    Amik nálam ki van lőve:
    Ant+dut
    Ant hal service
    Ant radio service
    Ant+plugins sevice
    BBC agent
    Beaconmanager
    Beaming service
    Briefing
    Chrome
    Dictionary
    Drive
    E-mail
    Élő háttérkép választó
    English language pack
    Érdeklődési kör
    Excel
    Facebook
    Facebook app installer
    Facebook app manager
    Fotók
    French language pack
    Galaxy essential widget
    Galaxy labs
    Game launcher
    Game tools
    Game mode
    Gamepad sevice
    Gb german language pack De
    Gear vr seevice
    Gear vr setup wizard
    Gear vr shell
    Google alkalmazás
    Google play filmek
    Google play zene
    Hangouts
    Health service
    Hozzáfér a felhőhöz
    Időjárás
    Időjárás
    Instagram
    Internet
    Italian language pack
    Nearby service
    Nfc szolgáltatás
    Omacp
    Onedrive
    One Note
    PowerPoint
    Remote controls
    Shealth
    Svoice app
    Saját helyek
    Samsung billentyűzet
    Samsung cloud
    Samsung gear
    Samsung mirror link
    Samsung print service plugins
    Samsung push service
    Skype
    Spanish language pack
    Térkép
    Tw gyors kezdőképernyő
    Tw kezdőkép
    Voice assistant
    Voice service
    Whatsapp
    WiFi direct
    Wifi direct megosztása
    With tv
    Word
     Ok értem vegyek egy 3110-es Nokiát. Nem, nem veszek mert az én telefonom nem játékkonzol,nem vr szemüveg asszisztens, nem csetszoba, nem osztok internetet laptopnak, nincs menő okosórám, van otg pendrive-om ezért nem kell semmilyen felhőszolgáltatás,nem kell semmilyen Ms alkalmazás mett megvettem a Wps Office-t, Nem kell s-voice mert nem beszél magyarul, nem kell a Samsung billentyűzet mert anno megvettem a SwiftKey - t, nem kell a tw mert megvettem a Nova launchert, Nfc-t nem használok,gyári időjárás app sem kell van jobb, shealth-hagyjuk, Facebook böngészőből ritkán. Van sms Viber, Messenger , gmal, nem kell több csevegő. Ott az Opera meg egy sor más alkalmazás amit megvettem, igy pro mind nem szemetel reklámokkal. Nincs itt semmi gond az akkuval csak be kell állítani a telefont ez a szép benne, ez nem IPhone, itt szabadság van és ez pont azt jelenti, hogy ahogy kicsomagolod a telefont, az olyan mint egy kiskutya, arra tanítod amire akarod. Ha fent hagysz egy csomó felesleges dolgot akkor azok feleslegesen szívják az akkut, netet.
    A fontos alkalmazásokat is mind meg kell ismerni és be kell állítgatni, ahogy a fiókokat, szinkronokat, engedélyeket. Szóval nem rossz kis telefon ez úgy ahogy a dobozból kiveszed de lehet jobb is.
    Mindenki másképp használja a telefonját, ha valaki erőforrás igényes appokat használ, az törődjön bele, hogy jobban párolog az akku.
    Hajrá
    Bocs a hosszúért.

Új hozzászólás Aktív témák