Új hozzászólás Aktív témák

  • eprespite

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítség vagy tanács kellene. Samsung S7 Edge telefon. A gond csak annyi, hogy ha egy bizonyos ideig nem használom a telefont tehát csak le van rakva bekapcsolt állapotban akkor nem indítható kimenő hívás és SMS küldés. A bizonyos idő nem tudom mennyi mert még nem sikerült pontosan lemérnem, de kb. fél óra. Furcsa módon az internet működik és tud is fogadni a telefon hívást és SMS-t is tehát a telefon a hálózatohoz kapcsolódik, ennek elenére hívásindításkor azonnal megszakad a folyamat. Nem ír semmit, nem jelez hibát. Elindítom a hívást és csak annyit jelez mint amikor "leteszem" a telefont. Az egész olyan mintha be lenne kapcsolva egy energiatakarékos üzemmód és ezért csinálja ezt. Tehát lehet csak én bénázok, de ha esetleg valaki tudna ebben segíteni vagy találkozott ilyesmivel kérem írjon, hogy mit kellene tennem. A jelenségnek akkor van csak vége ha újraindítom a telefont vagy átkapcsolom repülő üzemmódba majd vissza.
    Ami esetleg még érdekes lehet, hogy visszavittem és azt mondták nem tudják mi lehet, de szerintük garancia.

    Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni!

Új hozzászólás Aktív témák