Új hozzászólás Aktív témák

  • intercell

    csendes tag

    Sziasztok!

    Pár hete vettem az S7 Edge-t, féltem tőle, mert előtte iphone-om volt, de nagyon elégedett vagyok vele, egy dolgot kivéve: pár napja az akku nagyon gyorsan merül, pedig nem csináltam vele semmit, semmi új app nem került rá.

    Gyakorlatilag olyat csinál, hogyha este feltöltöm, akkor reggelre már 40%-ot merült. Ha reggel 100%-ról indulok, alig használom, estére már 15% körül van. Nézegetem, hogy milyen appok futnak háttérben, de egyik sem eszik sokat. Ha összeadogatom az egy napi mah használatot az előző töltés óta, akkor kb. 1000mah jön csak ki, de a teló már 0%-ot ír, hiába a 3600mah akksi. A cellafesz is olyan 3.4V körül van, amikor nulla százalékot ír.

    Nekem ez elég fura, és mintha az első két hétben nem merült volna ennyire, pedig akkor még jobban is nyomkodtam; az újdonság varázsa, ugye. Talán annyi történt, hogy frissült a Marshmallow 6.0.1-re, de nem tudom, hogy onnantól csinálja-e.

    Más tapaszalt esetleg ilyet, tudnátok segíteni?

    (Avast battery saver fut már az elejétől fogva a készüléken, akku kalibrálás több progival sem segített).

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

Új hozzászólás Aktív témák